Nasze - tatuaże .pl - galeria, wzory tatuaży


Znaczenie biomechaniki w tatuażach

Biomechanika jest jednym z najbardziej interesujących wzorów w tatuażach, który pojawił się w latach osiemdziesiątych wieku XX. Biomechaniczne tatuaże stają się coraz popularniejsze z dnia na dzień, dzięki fantastycznym wzorom. Wzory te łączą w sobie elementy elektroniczne, mechaniczne, niekiedy postacie obce, które wyglądają jakby znajdowały się pod naszą skórą.

Tatuaże biomechaniczne ukazują wnętrze człowieka w bardzo oryginalny sposób. Są to najbardziej artystyczne motywy tatuaży, połączenie realizmu z niezwykłą plastycznością. Biomechaniczne wzory ukazują ukryty potencjał osoby i czasami jego prawdziwą twarz.

Jedyną różnicą pomiędzy biomechaniką a innymi stylami jest fakt, że nie jesteś w żaden sposób ograniczany swoją wyobraźnią.

Znaczenie biomechanicznych tatuaży nie jest łatwe do ustalenia, symbolika takiej dziary jest indywidualną kwestią dla osoby, która sobie tatuuje taki motyw. Dla pewnej części ludzi może to oznaczać, że kochają oni wszystko co techniczne. Inni pragną pokazać, że są oni maniakami komputerowymi. W taki sposób chcą dzielić się tą miłością z resztą świata. Jednak dla większości liczy się wizualny efekt i nowoczesność.

~ Kamil
12.08.2014, 23:26

Osobiście jestem w oczekiwaniu do tatuażysty i robię sobie motyw biomechaniki, ale w moim przypadku jest to związane z dwoma tytanowymi śrubami w barku które mam po wypadku, więc uznałem że wyolbrzymię widok tych śrub i dodam parę rzeczy w stylu steampunk :)